Prodej a servis
vozů IVECO

...
+420 386 460 902
Pracovní dny 7:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00

Servis

Vynikající servisní zázemí 24 hodin denně s možností náhradního vozu

Najdete nás na dobře přístupném místě, Okružní ulici v Českých Budějovicích, kde Vám můžeme poskytnout vynikající servisní zázemí 24 hodin denně s možností náhradního vozu. Veškerý záruční i pozáruční servis lze u nás provádět pomocí nové nejmodernější techniky (testování brzd, seřizování geometrie, měření emisí apod.). Rádi pro vás také připravíme váš vůz k technické prohlídce na STK

Autorizovaný servis vozidel Iveco

Společnost AUTO FUTURE, s.r.o. jako autorizovaný servis vozidel Iveco dbá na kvalitním technickým školením mechaniků a používáním nejmodernějšího vybavení. Perfektní dostupnost náhradních dílů Iveco zajišťuje rychlé opravy, s ohledem na maximální možnou produktivitu zákazníka.

Servisní služby IVECO

 • záruční a pozáruční servis vozidel IVECO
 • běžný servis vozidel všech značek 
 • servis přívěsů a návěsů
 • příprava a provedení TK
 • smluvní partner pojišťoven, kompletní pomoc při řešení pojistných událostí
 • karosářské práce
 • montáž autorádií a autodoplňků
 • výměny olejů, filtrů a provozních kapalin
 • provedení ověření tachografů
 • opravy autoplachet
 • plnění klimatizací včetně zjištění úniků
 • dezinfekce a odstranění zápachu vnitřního interierů ozonem

Diagnostika řídících jednotek

Diagnostika řídících jednotek je prováděna prostřednictvím nejmodernějších diagnostických zařízení dodávaných firmou IVECO. Obsluhu zajišťují vyškolení zaměstnanci, kteří pravidelně absolvují odborná technická školení zaměřená na dodávané novinky.

Servis nosičů kontejnerů CTS-servis spol. s r.o. Okřínek

Provádíme záruční servis včetně záručních a pozáručních oprav jednoramenných a dvouramenných nosičů kontejnerů o nosnosti 3 - 20 tun včetně, vyrobených a dodávaných firmou CTS-servis spol. s r.o. Okřínek.
 

Opravy přívěsů a návěsů

Nabízíme běžný servis přívěsů a návěsů včetně zajištění náhradních dílů Bullder. Během jedné zastávky u nás, tak stihnete údržbu a opravy jak tahače, tak i přívěsu. Náhradní díly značky Bullder jsou stejně kvalitní jako originální náhradní díly na tahače Iveco.
Bullder tj. kvalita za rozumnou cenu.
 

Hydraulické sloupové zvedáky

 • 2x8 tun
 • 2x14 tun
 • 4x14 tun pro celé soupravy
 • Nonstop služba 24 hodin
 

Montáž profesionálních protismykových podlah pro modely Daily, Fiat Fiorino, Doblo, Scudo, Ducato Peugeot Boxer, Citroen Jumper 

Provádíme montáž profesionálních protismykových podlah 9 a 12mm v šedivé nebo hnědé barvě. Obklady bočních stěn a dveří  v provedení plast nebo voděodolná překližka 4mm a ABS plastové kryty vnitřních blatníků.
 

Pro řidiče

Během čekání na opravu mohou Vaši řidiči využít místnosti s televizí, wifi připojením k síti internet, sprchovacím koutem.

Novinky
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven poměřit síly v nejtěžším rallye závodě na světě, na Dakaru 2019
Novinka IVECO
Tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven poměřit síly v nejtěžším rallye závodě na světě, na Dakaru 2019 Tým PETRONAS De Rooy IVECO se zúčastní 41. ročníku Dakarské Rallye se čtyřmi nákladními vozy IVECO Powerstar, za jejichž volant usedne Gerard De Rooy; Federico Villagra; Ton van Genugten; a zkušený jezdec Maurik van den Heuvel.
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis
Novinka IVECO
Důležité upozornění na nelegálně šířené fotografie Iveco Stralis V posledních dnech byly na některých kanálech sociálních médií publikovány fotografie 'údajně' zobrazující nový model IVECO Stralis. Jedná pouze o jednu ze studií a snímky byly pořízeny nelegálně.
Testování nového Stralisu na akci „IVECO X-DAY“
Novinka IVECO
Testování nového Stralisu na akci „IVECO X-DAY“ Společnost IVECO uspořádala 26. října 2018 v pískovně ve Valticích v jihomoravském regionu prezentační akci vozidel Stralis X-Way určených jak na silnici, tak do terénu. Pro zákazníky z České republiky, Slovenska a Rumunska byl připraven zajímavý program, během kterého si mohli zájemci vyzkoušet jízdní vlastnosti nových vozidel a zároveň získat potřebné technické a obchodní informace.
IVECO vítá osvobození vozidel na zemní plyn od dálničního mýta v Německu, které urychlí přechod k zelené logistice po celé Evropě
Novinka IVECO
IVECO vítá osvobození vozidel na zemní plyn od dálničního mýta v Německu, které urychlí přechod k zelené logistice po celé Evropě Německý parlament schválil zákon, kterým jsou vozidla na stlačený a zkapalněný zemní plyn (CNG a LNG) od 1. ledna do 31. prosince 2020 osvobozeny od povinnosti platit dálniční mýto.
Více novinek
AUTO FUTURE s. r. o.
+420 386 460 902
Pracovní dny 7:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00

AUTO FUTURE s. r. o.

Okružní 646,
370 01 České Budějovice

Zobrazit na mapě